Zamjenik voditelja planiranja proizvodnje (m/ž)

Poslodavac:Bauwerk Boen d.o.o.
Kategorija:Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:Đurđevac
Rok prijave:28.05.2018.

Opis radnog mjesta:Tvrtka Bauwerk Boen d.o.o. Đurđevac, članica Bauwerk Boen Grupe, traži visoko motivirane nove zaposlenike na radnom mjestu:

Zamjenik voditelja planiranja proizvodnje

koji bi bio zadužen za planiranje proizvodnje, planiranje nabavke potrošnog materijala prema planu proizvodnje te praćenje zaliha potrebnog strateškog materijala.

Prijave na e-mail adresu: Martina.Belic@bauwerk-boen.com.

Mjesto rada: Đurđevac, Hrvatska

Opis poslova:
• izrada plana proizvodnje za pojedine odjele;
• izrada i distribucija planova proizvodnje prema voditeljima odjela proizvodnje;
• praćenje realizacije proizvodnje i usklađivanje planova prema realnim podacima;
• praćenje zaliha potrebnog strateškog materijala;
• kontakti s odjelom Nabave i pravovremeno naručivanje potrebih strateških materijala;
• izrada pregleda o planovima i realizaciji proizvodnje;
• ostali poslovi vezani uz planiranje i poslovi izvještavanja
• ugovaranje narudžbi s kupcima prema potrebi
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Krapinsko-zagorska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti: iskustvo u planiranju najmanje 2 godine; poznavanje strojeva za obradu drveta; Odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje rada na računalu (MS office, ERP); iskustvo u poslovima proizvodnje te poznavanje tehničke obrade drva je plus; iskustvo u komercijali; SSS/VŠS/VSS tehničke struke;

Što nudimo: Sjajne mogućnosti za učenje i razvoj; Mogućnost usavršavanja i napredovanja; Razvoj stručnog znanja i individualnih kompetencija; Rad u dinamičnoj, fleksibilnoj internacionalnoj razini
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Potrebno radno iskustvo:dvije godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Bauwerk Boen d.o.o.
Adresa:Kolodvorska 32, 48350 Đurđevac
Županija:Koprivničko-križevačka županija
Internet adresa:bauwerk-boen.com

Pretraži ponudu poslova!