Vodoinstalater / Instalater plina (m/ž)

Poslodavac:Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG
Kategorija:Instalacije, održavanje, popravak, Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:Njemačka
Rok prijave:31.08.2019.

Opis radnog mjesta:Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG s dugogodišnjim iskustvom u zapošljavanju u petrokemijskoj, građevinskoj, automobilskoj metaloprerađivačkoj industriji.

[Mjesto posla/rada: Njemačka]

Nakon nekoliko uspješnih krugova zapošljavanja, naš Regionalni ured u Zagrebu (za područje regije - Hrvatska, BiH, Srbija, Slovenija) nastavlja s traženjem novih kadrova za rad u Njemačkoj.

Opis posla:
instalacije, održavanje i popravci u proizvodnim postrojenjima
montaža/instalacija cjevovoda i sistema plinskih i vodovodnih cijevi
postavljanje uređaja i puštanje u pogon
provjera funkcionalnosti i kontrola sustava
lokacija rada: Njemačka, točan grad ovisi o raspoloživosti pozicije na našim projektima
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije: Nudimo:
ugovor o radu na neodređeno - njemačka prijava
mjesečna neto plaća od 1.800 € - 2.200 €
bruto satnica 14 €, nakon 6 mjeseci 15 €
osiguran i plaćen smještaj
mogućnost korištenja službenog automobila
mogućnost plaćenog individualnog tečaja njemačkog jezika
naknada troškova puta u visini Flixbus karte Zagreb-Hannover
početak rada: siječanj 2019.

Uvjeti:
srednja stručna sprema ili druga odgovarajuća edukacija
vozačka dozvola - kategorija B
njemački jezik: osnovno - razina A1
engleski jezik: poželjno barem osnovno znanje
EU državljanstvo

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoj životopis na engleskom ili njemačkom jeziku putem linka za prijavu, a za sve dodatne informacije možete nam se obratiti telefonski.

• Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG
• Adresa: Rintelner Straße 4, 31737 Rinteln
• Regionalni ured Zagreb
• Adresa: Kalinovica 6
• Telefon: +385 91 5133 802
• Mail: info@kadra-jobs.com
• Osoba za kontakt: Dražen Plasaj
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Vozačka dozvola:B

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG
Adresa:Rintelner Str. 4, 31737 Rinteln
Država:Germany

Pretraži ponudu poslova!