Voditelj programa u prodajnom centru (m/ž)

Poslodavac:Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d.
Kategorija:Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:Rijeka
Rok prijave:20.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:Kreirajte svoju svakodnevnicu!
Očekujemo da proaktivno preuzmete kormilo.
Jeste zainteresirani?
Tražimo najbolje kandidate za poziciju u našem prodajnom centru u Rijeci (Kukuljanovo):

VODITELJ PROGRAMA U PRODAJNOM CENTRU (m/ž)

Kako će izgledati Vaš posao?
• preuzet ćete odgovornost za ostvarenje plana prometa programa
• preuzet ćete odgovornost za pridržavanje propisanih vizualnih standarda na području programa
• samostalno ćete upravljati timom djelatnika
• redovito ćete pratiti i upravljati obrtajem zaliha programa
• proaktivno ćete predlagati asortimanske promjene sukladno potrebama
• rješavat ćete reklamacije

Kako je raditi kod nas?
• radit ćete u ugodnoj atmosferi
• posao koji radite je dinamičan
• dobit ćete mogućnost usavršavanja
• pregled ostalih pogodnosti za naše djelatnike pronađite na poveznici
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Primorsko-goranska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Zadovoljavate li sljedeće kriterije?
• minimalno SSS
• dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• poznavanje asortimana neprehrambene robe (vrtni i sportski asortiman, bijela tehnika, mali kućanski aparati)
• sposobnost strateškog razmišljanja i donošenja odluka (unutar asortimana za koji ste odgovorni)
• vještine rukovođenja
• organizacijske sposobnosti
• dinamičnost i sklonost timskom radu
• obavezno poznavanje rada na računalu
• poznavanje rada u maloprodajnim informatičkim programima
• vozačka dozvola B kategorije

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.
Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 20.8.2018. godine.

Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:dvije godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d.
Adresa:Savska cesta 84, 10360 Sesvete
Županija:Zagrebačka županija
Internet adresa:posao.hr/pevec/21

Pretraži ponudu poslova!