Tehnolog (m/ž)

Poslodavac:E.G.O. Elektro-komponente d.o.o.
Kategorija:Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:Zagreb
Rok prijave:20.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:N A T J E Č A J
za radno mjesto

TEHNOLOG (m/ž)

- 1 izvršitelj
- radni odnos na neodređeno uz probni rad 6 mj.

Opis poslova:
- izrada idejnih i izvedbenih projekata tehnološkog procesa proizvodnje
- sudjeluje u izradi projektnih zadataka za nabavku, konstrukciju ili rekonstrukciju sredstava rada
- razrada pojedinih tehnoloških operacija
- kontinuirano analiziranje i unapređivanje postojećih tehnoloških procesa
- otklanjanje proizvodnih problema
- predlaže tehnička poboljšanja te pruža tehničku pomoć proizvodnji
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- Inženjer strojarstva: bacc, mag. (VSS/VŠS)
- znanje engleskog jezika
- napredno poznavanje rada na računalu Microsoft Office
- s ili bez radnoga iskustva

Specifična znanja i vještine:
- poznavanje rada u aplikaciji SOLID WORKS
ili aktivno znanje u jednom od 3D programskih paketa
- poželjno poznavanje SAP-a

Prednost:
- znanje ISO programiranja CNC tokarilica
- iskustvo u obradi materijala tehnologijama skidanja strugotine

Ponude sa životopisom i dokazima o ispunjenim uvjetima u ovom natječaju (preslika diplome, domovnice i osobne iskaznice, elektronički zapis staža HZMO) dostavite putem linka za 'Brzu prijavu'.
Minimalna stručna sprema:Viša škola
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:napredno

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:E.G.O. Elektro-komponente d.o.o.
Adresa:Radnička cesta 115, 10000 Zagreb
Internet adresa:egoproducts.com

Pretraži ponudu poslova!