Servisni djelatnik (m/ž)

Poslodavac:Xenon Forte - Zagreb d.o.o
Kategorija:Elektrotehnika, Instalacije, održavanje, popravak
Mjesto rada:Zagreb
Rok prijave:31.03.2019.

Opis radnog mjesta:Xenon forte d.o.o. je poduzeće sa tradicijom, dugom četvrt stoljeća. U cjelokupnom razdoblju svog postojanja se zauzima za savršenost i vjerodostojnost. Xenon forte Zagreb zajedno s poduzećima, Xenon forte Ljubljana, Xenon Forte Crna Gora i Xenon forte Sarajevo brine o marketingu, tehničkoj podršci i distribuciji Kyocera i Synology proizvoda na području Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine te Crne gore.
Djelatnost poduzeća je distribucija te prodaja proizvoda i usluga informacijske i komunikacijske tehnologije na ovom području. Glavna djelatnost je distribucija i prodaja pisača, višenamjenskih uređaja i usluga za upravljanje dokumentima japanske korporacije Kyocera.

Opis posla:

- servisni popravci, instalacija i nadogradnja laserskih pisača i multifunkcijskih uređaja
- detekcija kvarova i tehnička podrška korisnicima
Posebne pogodnosti:Što nudimo:
- službeni mobitel
- praćenje suvremenih tehnologija
- konstantno usavršavanje
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- sklonost timskom radu
- komunikativnost
- dinamičnost i fleksibilnost
- želja za učenjem i napredovanjem
- sposobnost učenja i upravljanja alatima za praćenje i provođenje usluga podrške (Pantheon, Kayako, itd.)
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Xenon Forte - Zagreb d.o.o
Adresa:Slavonska avenija 24/6, 10000 Zagreb
Županija:Zagrebačka županija
Telefon:01 6185 824
Faks:01 6185 825
Internet adresa:www.xenon-forte.hr

Pretraži ponudu poslova!