Servir (m/ž)

Poslodavac:Laguna Novigrad d.d.
Kategorija:Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:Novigrad, Orebić
Rok prijave:27.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:Područja odgovornosti:
- pripremanje i raspremanje inventara i prostorija za usluživanje
- postavljanje stolova i raspremanje stolova nakon završenog obroka
- pomoćni poslovi točenja, izdavanja pića i hrane te usluživanja gostiju
- više izvršitelja
Posebne pogodnosti:Uvjeti zaposlenja:
- zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme s probnim radom u trajanju od jednog mjeseca
- nakon uspješne sezone mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac
- osiguran smještaj u destinaciji rada i dva topla obroka
- rad u dinamičnom i poticajnom okružju

Prepoznajete li u našim potrebama i očekivanjima svoju priliku, prijavite se do 26. kolovoza 2019.:

ispunjavanjem online prijave,
slanjem svog životopisa na našu e-mail adresu ljudskiresursi@aminess.com
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Dubrovačko-neretvanska županija, Istarska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Potrebna znanja, vještine i iskustvo:
- SSS
- bez iskustva
- poželjno znanje jednog svjetskog jezika
Minimalna stručna sprema:Srednja škola

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Laguna Novigrad d.d.
Adresa:Škverska 8, 52466 Novigrad
Županija:Istarska županija
Internet adresa:www.aminess.com

Pretraži ponudu poslova!