Šef ratarske proizvodnje i tehničkih poslova (m/ž)

Poslodavac:Osilovac d.o.o.
Kategorija:Poljoprivreda, Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:Feričanci
Rok prijave:05.05.2019.

Opis radnog mjesta:Postanite i vi dio tima tvrtke Osilovac d.o.o. Feričanci.

Osilovac d.o.o. ima dugu tradiciju poljodjelske proizvodnje na istoimenoj pustari grofovske obitelji Mihalović smještenoj u srcu Slavonske ravnice. Tvrtka posluje od davne 1954. godine te kontinuirano ulaže u snažan tim i nove tehnologije

U proizvodnji Osilovca d.o.o. dominiraju ratarstvo, stočarstvo, ribnjačarstvo te bioplinsko postrojenje pri čemu se uz iskustvo naglasak stavlja na stručnost, postojanost i kvalitetu proizvoda.

Kao temelj poslovnog uspjeha, u Osilovcu d.o.o. prepoznat je zadovoljan kupac, kvaliteta proizvoda i usluga te motiviran djelatnik. Njegujući poslovnu filozofiju koja preferira stručnost i vrhunski proizvod Osilovac d.o.o. u sve većoj mjeri osigurava svoje mjesto na tržištu i po mnogo čemu se stavlja uz bok vodećim tvrtkama u branši

Opis posla
U cilju jačanja našeg profesionalnog tima tražimo sve one koji žele perspektivan i izazovan posao uz stalnu mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja prema svim najnovijim postignućima i standardima struke na poziciji:

Šef ratarske proizvodnje i tehničkih poslova (m/ž) - 1 izvršitelj s iskustvom.

Opis posla:
- sudjelovanje u donošenju strategije ratarske proizvodnje i planova investicija vezanih uz segment ratarstva
- planiranje i optimizacija kompletne ratarske proizvodnje
- organizacija i operativno upravljanje procesima ratarske proizvodnje
- organizacija rada odjela mehanizacije i održavanja
- praćenje novih tehnologija i dostignuća te njihovu primjenu u poljoprivredi
- kontrola tehnološkog i proizvodnog procesa
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Osječko-baranjska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti
- VSS/VŠS poljoprivredni fakultet, minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- višegodišnje iskustvo rada na poslovima ratarske proizvodnje i proizvodnje krmiva za potrebe stočarstva
- organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- proaktivnost u organizaciji posla i pozitivan pristup radnim zadacima
- aktivno služenje računalom u svakodnevnom radu
- dobro poznavanje rada poljoprivredne mehanizacije
- poznavanje jednog stranog jezika – preporuka engleski
- vozačka dozvola B kategorije
Minimalna stručna sprema:Viša škola
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:pet godina

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Osilovac d.o.o.
Adresa:Feričeva 16, 31 512 Feričanci
Internet adresa:feravino.hr

Pretraži ponudu poslova!