Referent u odjelu brige o korisnicima (m/ž)

Poslodavac:Adecco Hrvatska d.o.o.
Kategorija:Administrativna zanimanja
Mjesto rada:Zagreb
Rok prijave:25.03.2019.

Opis radnog mjesta:Ako te zanima rad u dinamičnom okruženju u kojem možeš upoznati proizvode i usluge iz bankarskog sektora te razvijati svoje komunikacijske vještine na njemačkom jeziku, onda je sljedeća pozicija idealna za tebe!

Naš klijent je uspješna internacionalna kompanija koja za svoju podružnicu u Zagrebu zbog kontinuiranog rasta i proširenja traži motivirane i komunikativne osobe za rad na poziciji:

Referent u odjelu brige o korisnicima (m/ž) - Zagreb

ŠTO ĆEŠ RADITI SVAKI DAN:
• Komunicirati s korisnicima njemačkog govornog područja
• Brinuti se o korisnicima i prepoznavati njihove potrebe
• Odgovarati na upite o proizvodima i uslugama iz bankarstva
• Voditi internu bazu i evidentirati kontakte s korisnicima
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme, student servis
Županija:Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:KOJI SU UVJETI ZA USPJEŠNO OBAVLJANJE POSLA:
• Izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu (C1 razina)
• Osnovno korištenje MS Officea

ŠTO NUDIMO:
• Ugovor o radu ili studentski ugovor na puno ili nepuno radno vrijeme uz mogućnost promjene satnice
• Početnu plaću od 5.000 kn neto uz mogućnost rasta (za studente početna satnica 30kn)
• Naknadu za prijevoz
• Ostvarivanje atraktivnih bonusa

ŠTO ĆE TE MOTIVIRATI:
• Plaćena edukacija
• Dinamično okruženje i kolege koji su uvijek spremni pomoći
• Razvijanje komunikacijskih i računalnih vještina te usavršavanje jezika
• Novi i moderni uredi u poslovnoj zoni u blizini centra Zagreba
• Mogućnost napredovanja u skladu s vlastitim željama i kompetencijama

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.06.2003.

Strani jezik:njemački
Poznavanje rada na računalu:osnovno

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Adecco Hrvatska d.o.o.
Adresa:Ulica fra Grge Tuškana 37, 10000 Zagreb
Internet adresa:www.adecco.hr

Pretraži ponudu poslova!