Radnik u kuhinji (m/ž)

Poslodavac:sit&napit
Kategorija:Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:Zagreb
Rok prijave:06.09.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:Tražimo osoblje za rad u novootvorenom
restoranu u sklopu Designer Outlet-a Croatia

Ako si spreman ili spremna za izazove i novo
radno iskustvo pridruži nam se
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- Minimalno 3 godine iskustva na pomoćnim poslovima kuhinji
(pripreme i obrada namirnica, pranje, čišćenje i održavanje čistoće
prostora i uređaja, pranje suđa)
- Razvijene socijalne vještine
- Sklonost timskom radu, fleksibilnost u odnosu na radno vrijeme i
spremnost na smjenski rad
- Odgovornost, brzina i urednost u radu

Od svih kandidata očekujemo:
- Orijentaciju na postizanje vrhunskih rezultata
- Spremnost na timski rad
- Poduzetnički duh
- Spremnost na kontinuirano učenje

Što nudimo:
- Rad u poticajnom radnom okruženju
- Razvoj stručnih kompetencija
- Početni trening i dodatno osposobljavanje
- Izazovan posao u mladom i dinamičnom timu
- Samostalnost u radu
- Priliku za osobni i profesionalni razvoj
- Mjesto rada: Zagreb, Designer Outlet Croatia

Pozivamo zainteresirane kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete za oglašena radna mjesta da se prijave i pošalju svoj životopis isključivo putem elektroničke pošte na posao@adria-grupa.hr.
Nakon pregleda prijava kontaktirati ćemo kandidate koji uđu u uži izbor.
Potrebno radno iskustvo:tri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:sit&napit

Pretraži ponudu poslova!