Radnik na pripremi robe (m/ž)

Poslodavac:Profesio d.o.o.
Kategorija:Skladištenje i logistika
Mjesto rada:Jastrebarsko
Rok prijave:21.06.2018.

Opis radnog mjesta:Profesio d.o.o. agencija za privremeno zapošljavanje je hrvatska tvrtka iz njemačke grupacije Alba Group

Za našeg Klijenta tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Radnik na pripremi robe m / ž – 10 izvršitelja

Mjesto rada: Skladišni centar Jastrebarsko

Opis poslova:
• izdavanje robe iz skladišta
• skladištenje robe
• dekomisioniranje / kontroliranje vraćene robe
• prijevoz praznih paleta i otpada na za to predviđena mjesta
• poslovi čišćenja
• tehička podrška
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Minimalni uvjeti:
• NKV, SSS
• Iskustvo u istim ili sličnim poslovima nije uvjet

Što nudimo:
• Rad na određeno vrijeme
• Sigurna i redovita primanja
• Atraktivna plaća i plaćeni prijevoz
• Organizirano i plaćeno školovanje za rukovanje viličarom

Prijava na Email: profesio.agencija@gmail.com, broj mobitela:091/9442-139 ili putem brze prijave do 21.06.2018
Minimalna stručna sprema:Srednja škola

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Profesio d.o.o.
Adresa:Cebini 28, 10010 Zagreb
Županija:Zagreb

Pretraži ponudu poslova!