Radnik na praznoj ambalaži (m/ž)

Poslodavac:Metro Cash & Carry d.o.o.
Kategorija:Ostalo, Skladištenje i logistika
Mjesto rada:Rijeka
Rok prijave:28.05.2018.

Opis radnog mjesta:METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO AG, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih.

U Hrvatskoj je prisutan od 2001. godine s dosad otvorenih 9 veleprodajnih centara u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču te značajnom ulogom na tržištu.

Želite li svoju karijeru razvijati u dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da nam se pridružite na radnom mjestu:

- Rijeka

Pozicija uključuje sljedeće:
- Zaprimanje prazne ambalaže od kupaca i izdavanje kaucijskog računa (provjera ispravnosti zaprimljene ambalaže)
- Sortiranje prazne ambalaže po vrstama
- Isporuka prikupljene ambalaže dobavljačima i evidencija povrata
- Provođenje parcijalne i godišnje inventure trgovačke robe na zalihi
- Ostali zadaci po nalogu nadređenih
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Primorsko-goranska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine;
• Minimalno SSS, poželjno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima
• Posvećenost timskom radu, prilagodljivost, uslužnost i ljubaznost
• Orijentiranost na potrebe kupaca

Za METRO nam trebaju posebne osobe!
Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?
Pošaljite svoje molbe putem Brze prijave.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Metro Cash & Carry d.o.o.
Adresa:Jankomir 31, 10090 Zagreb - Susedgrad
Županija:Zagreb
Internet adresa:www.metro-cc.hr

Pretraži ponudu poslova!