Prodavač (m/ž)

Poslodavac:Mlinar pekarska industrija d.o.o.
Kategorija:Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:Rijeka
Rok prijave:05.10.2019.

Opis radnog mjesta:Mlinar d.d. već je dugi niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj i regiji, a prisutan je brend i na inozemnim tržištima. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta. Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

● Prodavač (m/ž)
Mjesto rada: Pazin, Umag, Poreč i Rovinj

Opis posla:

- svakodnevna komunikacija s kupcima i posluživanje kupaca
- informiranje kupaca o proizvodima
- rad na blagajni
- briga o izloženosti i prezentaciji proizvoda
- priprema, slaganje i izlaganje proizvoda
- čišćenje i uređivanje prodavaonice i okolnog prostora
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Primorsko-goranska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- SSS
- Iskustvo rada u maloprodaji minimalno 6 mjeseci
- Izražene komunikacijske i prodajne vještine
- Ljubaznost i srdačnost u komunikaciji s kupcima
- Marljiv, savjestan i odgovoran pristup radu i radnim zadacima

Što nudimo
Nudimo Vam zaposlenje u najsnažnijoj pekarskoj grupaciji, sigurna primanja i poticajno radno okruženje. Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Mlinar pekarska industrija d.o.o.
Adresa:Radnička cesta 228 c, 10000 Zagreb
Županija:Zagreb
Internet adresa:posao.hr/tvrtka/mlinar-pekarska-industrija-d-d/

Pretraži ponudu poslova!