Prodavač (m/ž)

Poslodavac:LPP Croatia d.o.o.
Kategorija:Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:Zagreb, Varaždin, Osijek, Pula, Rijeka, Zadar, Split
Rok prijave:02.12.2018.

Opis radnog mjesta:Kompanija LPP S.A., osnovana 1995. godine u Poljskoj, jedan je od najbrže rastućih modnih maloprodajnih trgovačkih lanaca na svijetu. Neprestanim ulaganjem u razvoj, ubrzo smo postali međunarodni lanac s pet vlastitih prepoznatljivih modnih marki (Reserved, Cropp, Sinsay, House i Mohito). Zapošljavamo više od 22000 ljudi u 18 zemalja svijeta u prodajnoj mreži s preko 1700 prodavaonica.

LPP CROATIA d.o.o. s otvorenih 21 prodavaonica svih modnih marki u Zagrebu, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Rijeci i Zadru nastavlja širenje uspješnog međunarodnog modnog lanca.

Za naše postojeće i nove trgovine na lokacijma Zagreb, Varaždin, Osijek, Pula, Rijeka, Zadar i Split tražimo više osoba za poziciju:

PRODAVAČ/ICA

NA NEPUNO I PUNO RADNO VRIJEME: 40, 30 ILI 20 SATI TJEDNO

OPIS POSLA:
aktivna pomoć kupcima u odabiru modnih artikala
rad na blagajni
održavanje urednosti prodajnog prostora
punjenje polica
kontroliranje stanja proizvoda na policama
preuzimanje, slaganje i izlaganje robe
praćenje prodajnih rezultata
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Istarska županija, Osječko-baranjska županija, Primorsko-goranska županija, Splitsko-dalmatinska županija, Varaždinska županija, Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:OD KANDIDATA OČEKUJEMO:
marljivost i pozitivan pristup radu
usmjerenost na kupca i prodajne rezultate
komunikativnost, odgovornost, sposobnost za timski rad
završenu srednju školu
spremnost za rad u smjenama i vikendom

BUDUĆIM ZAPOSLENICIMA NUDIMO:
rad u mladom i motiviranom timu
mogućnost napredovanja
nagrađivanje prema rezultatima
posao u modnoj brzorastućoj i stabilnoj kompaniji
pristup najnovijim modnim trendovima
Minimalna stručna sprema:Srednja škola

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:LPP Croatia d.o.o.
Adresa:Avenija Dubrovnik 16, 10020 Zagreb
Županija:Zagreb

Pretraži ponudu poslova!