Prodavač (m/ž)

Poslodavac:Driton Projekt j.d.o.o.
Kategorija:Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:Zagreb
Rok prijave:19.02.2018.

Opis radnog mjesta:Pekara/Bakery & Coffee house predstavlja nezaobilazno odredište kada su u pitanju pekarski proizvodi, pizze, pite, kolači,...

Dugogodišnja tradicija i iskustvo jamči kvalitetu naših proizvoda i zato smo smo u listopadu 2017. Godine otvorili novu poslovnicu „pekAra/Bakery & Coffee house“ na Savskom mostu u Zagrebu (okretište) kako bi svojim vjernim kupcija ponudili još bolju usklugu i uvijek svježe proizvode.

Ponosni smo na naš rad i zbog povećanog obima posla potreban nam je novi član tima, potreban nam je

PRODAVAČ (m/ž)
[Mjesto rada: Zagreb]

Opis posla:
• izlaganje asortimana u vitrinama i policama
• prodaja, pečenje i priprema proizvoda
• ljubazno i kulturno ophođenje prema kupcima
• održavanje čistoće trgovine i prostora ispred trgovine
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
• SSS/KV trgovačkog smjera ili višegodišnje radno iskustvo
• odgovoran pristup poslu
• spremnost na timski rad.

Što nudimo:
• zanimljiv i dinamičan posao
• profesionalnu radnu okolinu.

Molimo prijavite se na adresu: info@pekara.hr ili na broj telefona 091/93-94-202
Minimalna stručna sprema:Srednja škola

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Driton Projekt j.d.o.o.
Adresa:Vinogradska cesta 14, 10000 Zagreb

Pretraži ponudu poslova!