Prodavač/ica

Poslodavac:LPP Croatia
Kategorija:Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:Zagreb, Rijeka, Zadar, Pula, Split
Rok prijave:26.05.2018.

Opis radnog mjesta:Kompanija LPP S.A., osnovana 1995. godine u Poljskoj, jedan je od najbrže rastućih modnih maloprodajnih trgovačkih lanaca na svijetu. Neprestanim ulaganjem u razvoj, ubrzo smo postali međunarodni lanac s pet vlastitih prepoznatljivih modnih marki (Reserved, Cropp, Sinsay, House i Mohito). Zapošljavamo više od 22000 ljudi u 18 zemalja svijeta u prodajnoj mreži s preko 1700 prodavaonica.

LPP CROATIA d.o.o. s otvorenih 18 prodavaonica svih modnih marki u Zagrebu, Splitu i Varaždinu nastavlja širenje uspješnog međunarodnog modnog lanca.
Za našpostojeće ili nove prodavaonice na lokacijma Zagreb, Rijeka, Zadar, Pula i Split tražimo više osoba za poziciju:

PRODAVAČ/ICA

• NA NEPUNO I PUNO RADNO VRIJEME: 40, 30 ILI 20 SATI TJEDNO -

Opis posla:
• aktivna pomoć kupcima u odabiru modnih artikala
• rad na blagajni
• održavanje urednosti prodajnog prostora
• preuzimanje, slaganje i izlaganje robe
• praćenje prodajnih rezultata
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Istarska županija, Primorsko-goranska županija, Splitsko-dalmatinska županija, Zadarska županija, Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Od kandidata očekujemo:
• marljivost i pozitivan pristup radu
• usmjerenost na kupca i prodajne rezultate
• komunikativnost, odgovornost, sposobnost za timski rad
• završenu srednju školu
• spremnost za rad u smjenama i vikendom

Budućim zaposlenicima nudimo:
• rad u mladom i motiviranom timu
• mogućnost napredovanja
• nagrađivanje prema rezultatima
• posao u modnoj brzorastućoj i stabilnoj kompaniji
• pristup najnovijim modnim trendovima

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.
Molimo pošaljite životopis putem linka za prijavu ili direktno na job.croatia@lppsa.com
Minimalna stručna sprema:Srednja škola

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:LPP Croatia
Adresa:10000 Zagreb
Županija:Zagreb

Pretraži ponudu poslova!