Istraživač - analitičar (m/ž)

Poslodavac:PLIVA Hrvatska d.o.o.
Kategorija:Farmacija, biotehnologija, kemija
Mjesto rada:Zagreb
Rok prijave:19.10.2017.

Opis radnog mjesta:Kao član PLIVINOG tima, Vaše odgovornosti uključivat će:

sudjelovanje u analitičkom aspektu razvoja lijekova
sudjelovanje u razvoju i validaciji analitičkih metoda
pripremu razvojne i registracijske dokumentacije
sudjelovanje u transferu analitičkih metoda
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Potrebno obrazovanje:
VSS ili minimalno 300 ECTS – kemija, kemijska tehnologija, farmacija, biotehnologija
sklonost timskom radu
odlično znanje engleskog jezika
poznavanje MS Office alata
poželjno iskustvo na instrumentalnim analitičkim tehnikama (HPLC/UPLC, GC, oslobađanje djelatne tvari i dr.)
Ostalo:
Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika, u kojoj se rad i razvoj temelje na znanosti i najsuvremenijoj tehnologiji, surađivati sa stručnjacima iz svih područja širom svijeta – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u nekom od navedenih radnih mjesta prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis, s naznakom za koje radno mjesto se prijavljujete dostavite nam do 19. listopada.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:Fakultet
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:dobro

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:PLIVA Hrvatska d.o.o.
Adresa:Prilaz baruna Filipovića 25, 10000 Zagreb
Internet adresa:www.pliva.hr

Pretraži ponudu poslova!