Građevinski radnik (m/ž)

Poslodavac:Oranjegroep services d.o.o.
Kategorija:Graditeljstvo i geodezija, Skladištenje i logistika
Mjesto rada:Antwerpen, Belgija
Rok prijave:30.11.2018.

Opis radnog mjesta:Specijalizirana tvrtka koja se bavi izvođenjem radova s područja petrokemije i građevine za razne zahtjevne projekte naših klijenata sa sjedištem u Hrvatskoj, Nizozemskoj i Belgiji.

Nasa strategija jest prenijeti 15 godišnje iskustvo naše matične tvrtke na najbolji način na naše poslovanje na zadovoljstvo svih klijenata i radnika.

Temelj našeg poslovanja jest stručnošću našeg kadra u potpunosti udovoljiti svim zahtjevima naših klijenata.

Tražimo 20 radnika/ca.

Mjesto rada: Antwerpen, Belgija
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo
Država:Belgija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- potrebno iskustvo rada sa DOKA, PERI i NOE oplatama, po mogućnosti znanje čitanja nacrta
- traži se vrijedna, staložena, komunikativna osoba sklona timskom radu
- poželjno znanje engleskog ili njemačkog jezika
- izaslani radnici
- Stručna sprema: NKV, KV, Srednja stručna sprema
- Potrebne godine iskustva: 5
- Vozačka dozvola: B

Što nudimo:
- puno radno vrijeme
- smjena prijepodne
- poslodavac snosi troškove prijevoza i smještaja
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:pet godina

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Oranjegroep services d.o.o.
Adresa:Ulica grada Vukovara 269d, 10000 Zagreb
Županija:Zagreb
Internet adresa:www.oranjegroepservices.hr

Pretraži ponudu poslova!