Financijski analitičar (m/ž)

Poslodavac:M SAN Grupa d.d.
Kategorija:Ekonomija, računovodstvo i financije
Mjesto rada:Zagreb
Rok prijave:23.10.2017.

Opis radnog mjesta:M SAN Grupa regionalni je lider u distribuciji IT proizvoda i potrošačke elektronike, s gotovo 2 mlrd. HRK prihoda u 2016. godini i kontinuiranim rastom u Hrvatskoj i cijeloj regiji.
Naš osnovni cilj je pravovremeno i kvalitetno osiguranje svih preduvjeta za uspješnost poslovanja.

Ako ste spremni za nove izazove u razvoju Vaše karijere, pridruži nam se kao…

Financijski analitičar (m/ž) - Zagreb

Ključne odgovornosti u ovom poslu su:
• analiza financijskog stanja i poslovanja nekog poduzeća po svim segmentima; izrada nekonsolidiranih i konsolidiranih poslovnih planova u koordinaciji s menadžmentom
• provođenje financijskih analiza i vrednovanje potencijalnih akvizicija;
• analiza, priprema i sudjelovanje u pripremi kreditnih zahtjeva;
• podrška menadžmentu u realizaciji financijskih i poslovnih projekata kroz izradu raznih procjena i analiza;
• analiza i kontrola internih financijskih izvještaja, pojedinih pokazatelja, te izvješćivanje Uprave;
• analiza rizičnosti i isplativosti ulaganja;
• analize i praćenje društava, projekata i usporedne • analize konkurencije;
• analiza i praćenje industrije, globalnih makroekonomskih, mikroekonomskih, i tržišnih trendova;
• praćenje kretanja i trendova na novčanom i tržištu vrijednosnih papira;
• analiza kupaca i dobavljača.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
• završen studij ekonomskog usmjerenja (najmanje VŠS – eq. 180 ECTS)
• najmanje 3 godine radnog iskustva u odjelu financija, s naglaskom na poslovima financijske analize
• napredno poznavanje MS Office s naglaskom na MS Excel
• aktivno se služite engleskim jezikom u komunikaciji

Što očekujemo od Vas?
• analitičnost, savjesnost, odgovornost i samostalnost u radu
• fleksibilnost, ali i organiziranost
• pozitivna energija i entuzijazam
• proaktivan rad na postojećim i novim rješenjima u okviru svog posla
• iskazivanje inicijative na svim razinama svog posla
• želja za kontinuiranim učenjem, napredovanjem i usvajanjem novih znanja

Nudimo Vam izazovnu i sveobuhvatnu ulogu u našem stručnom timu, kao i priliku za razvoj karijere i napredovanje u kompleksnom, zahtjevnom i uspješnom poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima.

Preostaje Vam još samo da se prijavite do 23.10.2017. putem linka
Minimalna stručna sprema:Viša škola
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:tri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:M SAN Grupa d.d.
Adresa:Buzinski prilaz 10, 10010 Zagreb
Telefon:

Pretraži ponudu poslova!