Direktor sektora financija i kontrolinga (m/ž)

Poslodavac:Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d.
Kategorija:Ekonomija, računovodstvo i financije, Management i upravljanje
Mjesto rada:Bjelovar
Rok prijave:20.02.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:Kreirajte svoju svakodnevnicu!
Očekujemo da proaktivno preuzmete kormilo.
Jeste zainteresirani?

Za potrebe našeg tima u Bjelovaru, tražimo najbolju osobu za poziciju:

DIREKTOR SEKTORA FINANCIJA I KONTROLINGA (m/ž)

Zadovoljavate li sljedeće kriterije?
• VSS
• pet godina iskustva na rukovodećim pozicijama u području financija i računovodstva
• poznavanje zakonske regulative iz područja poreza, računovodstva i financija
• aktivno služenje engleskim jezikom
• izvrsno poznavanje MS Office paketa (naglasak na MS Excel)
• vozačka dozvola B kategorije
• razvijeno strateško razmišljanje
• proaktivnost i samostalnost u radu
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Bjelovarsko-bilogorska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Kako je raditi kod nas?
• imat ćete visoku razinu samostalnosti u radu
• dobit ćete mogućnost usavršavanja
• posao koji radite bit će dinamičan
• radit ćete u ugodnoj atmosferi

Kako će izgledati Vaš posao?
• kreiranje sustava financijskog i/ili materijalnog izvješćivanja o rezultatima poslovanja poslovnih segmenata i organizacijskih cjelina
• koordiniranje izrade i unapređenja strategije Društva, operativnih poslovnih planova te izvještavanje Uprave Društva o rezultatima
• predlaganje Upravi unapređenja, standardizacije i racionalizacije poslovanja u pojedinim cjelinama Društva sukladno analizama poslovanja koje provodi
• aktivno sudjelovanje u unapređivanju informatičkog sustava i sustava u cjelini kako bi se osigurala ažurnost, točnost i cjelovitost financijskog praćenja poslovanja i financijskog izvješćivanja
• rukovođenje i razvoj djelatnika Sektora financija i kontrolinga

Vašu prijavu očekujemo putem linka za Brzu prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 20.2.2018. godine.
Minimalna stručna sprema:Fakultet
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d.
Adresa:Savska cesta 84, 10360 Sesvete
Županija:Zagrebačka županija
Internet adresa:www.pevec.hr

Pretraži ponudu poslova!