Čistač-ica

Poslodavac:Manpower
Kategorija:Ostalo
Mjesto rada:Poreč
Rok prijave:28.02.2018.

Opis radnog mjesta:Manpower za klijenta traži kandidate na radnom mjestu :

Čistač(ica)
Mjesto rada: Poreč

Opis posla:
• Čišćenje i održavanje kampova visoke kategorije.
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme, sezonski posao
Županija:Istarska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti za obavljanje poslova:
• Razina obrazovanja: osnovna škola, SSS
• Iskustvo nije uvjet

Nudimo:
• Vrsta zaposlenja: na određeno-sezonski rad-40h tjedno
• Osiguran smještaj i dva obroka

Poslodavac nudi i povremene poslove čišćenja vikendom
Prednost imaju kandidati s područja Poreča, Pule, Novigrada, Rovinja i okolica Istre.

Prijava: Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem linka.

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565 700; ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:Osnovna škola

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Manpower
Adresa:Avenija Dubrovnik 16, Avenue mall, 10000 Zagreb
Županija:Zagreb
Internet adresa:www.manpower.hr

Pretraži ponudu poslova!