Bravar / Zavarivač / Monter (m/ž)

Poslodavac:Pro-Monting d.o.o.
Kategorija:Graditeljstvo i geodezija, Instalacije, održavanje, popravak, Ostalo, Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:Inozemstvo
Rok prijave:28.05.2019.

Opis radnog mjesta:Tvrtka Pro-Monting d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu i dugogodišnjom tradicijom danas predstavlja modernu građevinsku kompaniju čiju su izvrsnost prepoznala mnoga renomirana poduzeća. Sa velikim brojem projekata u inozemstvu, tvrtka se ističe svojim uspješnim poslovanjem i rastom čime je zaslužila bonitetnu ocjenu A+ kao pouzdan poslovni partner za kvalitetnu suradnju. Pro-Monting će nastaviti djelovati kao atraktivno poduzeće za rad i s primarnim naglaskom na daljnji razvoj u svim segmentima poslovanja.

Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj radnoj poziciji
„Bravar/ Zavarivač/ Monter (m/ž)“.

Tvrtka traži motivirane osobe sa obrazovanjem bravarskog smjera za posao u inozemstvu, spremne na rad u dinamičnoj atmosferi te orijentirane prema našim partnerima.

OPIS POSLA:

- Obavljanje poslova izrade nosivih metalnih konstrukcija i proizvoda od metala
- Obrada metala MIG i MAG zavarivanjem
- Priprema, krojenje, rezanje i zavarivanje spojeva metala
- Samostalni rad

MI VAM NUDIMO:

- Primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno plaćanje svih
zakonskih davanja
- Osobni i profesionalni razvoj
- Dugoročan angažman
- Osiguran prijevoz i smještaj
- Ugovor o radu potpisuje se na određeno vrijeme u Hrvatsko
Posebne pogodnosti:- Plaćanje po inozemnim standardima
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka, Francuska, Nizozemska, Engleska

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:KVALIFIKACIJE KOJE OČEKUJEMO OD KANDIDATA:

- Samostalnost na poziciji bravara, zavarivača i montera čeličnih konstrukcija
- Razumijevanje tehničkih nacrta i crteža
- Znanje ostalih postupaka zavarivanja: TIG, REL, TIG + REL, CO2, AUTOGENI,
MIG-MAG
- Njemački jezik - poželjno ali nije uvjet
- Poželjno dvije godine radnog iskustva

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis s naznakom za navedeno radno mjesto putem linka za Brzu prijavu do 28.05.2019. ili na e-mail: aleksandra@pro-monting.com, ili na broj mobitela: 099 624 8070 (od pon-pet, od 9:00 - 15:00 sati)
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:dvije godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:Pro-Monting d.o.o.
Adresa:Ulica grada Vukovara 284, 10000 Zagreb
Županija:Zagreb
Telefon:099 624 8070
Internet adresa:www.pro-monting.com

Pretraži ponudu poslova!